Kapat
05411733838
  
05432291482
Kaplanlar
Kaplanlar

Nakliye Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

11
Eylül
11/09/2023

Nakliye Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Nakliye Fiyatları Neye Göre Belirlenir? -Kayseri Evden Eve Nakliyat  KAPLANLAR ® Ev Taşıma 0541 173 38 38

Nakliye Fiyatları Neye Göre Belirlenir? 

Nakliye fiyatları belirlenirken eşyalarınızın fazlalığına, taşınacak mesafeye ve eşyanın alınıp taşınacağı kat sayısına bakılarak belirlenmektedir. Ayrıca asansör kullanılması ve özel yapılmış eşya olması nakliye fiyatlarını belirlenirken dikkate alıyoruz. Ancak her taşıma işlemi için nakliye fiyatı sabit değildir. Her evin eşyası, kat sayısı ve mesafesi farklı olduğundan fiyatlar değişkendir. 

 Eşya Miktarı ve Mesafe  

Nakliye fiyatları ilk olarak taşınacak eşyaların miktarına bağlı olarak değişir. Daha fazla eşya taşımanız gerekiyorsa, fiyatlar artabilir. Taşınacak yerleşim yerinin uzaklığı, fiyatları etkileyen bir diğer faktördür. Uzak mesafelere taşınacaksa, nakliye maliyeti daha yüksek olabilir. Özellikle büyük ve ağır eşyalar, taşınma sürecinde ekstra iş gücü gerektirebilir. Bu detay da fiyatları etkileyen bir unsurdur.  

 Ek Hizmetler ve İşçilik  

Nakliye sürecinde paketleme, yükleme, taşıma ve boşaltma gibi adımlar bulunur. Bu süreçlerin nasıl gerçekleşeceği ve gereken işçilik de fiyatları etkileyen faktörler arasındadır. Bazı nakliye firmaları ek hizmetler sunabilir. Örneğin, eşyaların paketlenmesi, montaj veya depolama gibi ek hizmetler, fiyatlar üzerinde etkili olabilir. 

Nakliyat Fiyatları Neden Pahalı? 

Nakliyat fiyatları aslında pahalı değildir. Sizin eşyanızın fazla olması ve taşıma işleminin yüksek katlarda yer alması nakliyat fiyatında artışa sebep olacaktır. Eğer ortalama düzeyde eşyanız var ise ev taşıma fiyatı da normal olacaktır. Örneğin Kayseri de evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen 2+1 normal eşyalı bir kişi evini giriş kattan 1. Kata 7000₺’ye taşınabilir. Ancak 2+1 görünümlü 3+1 eşyanız var ise ve bu eşyalar 5. Kattan alınıp 4. Kata taşınacaksa nakliyat fiyatı 9000₺ civarında olacaktır. 

Düşük Fiyat Teklif Eden Firmalara Dikkat Ediniz! 

Evden eve nakliyat sektöründe tahmin edemeyeceğiniz kadar tecrübesiz ve korsan firma yer almaktadır. Hatta her kamyon sahibi ev taşıma hizmeti vermektedir. Gerçek bir işletme olmadıkları halde ve Bakanlığın zorunlu kıldığı belgelere sahip olmadan hizmet veren bir sürü nakliye firması bulunmaktadır. Ortalama olan nakliyat fiyatlarından daha düşük fiyat teklifi vererek işi kapmaya çalışan firmalara dikkat ediniz. Yoksa başınız ciddi anlamda ağrır. Ayrıca unutmayın ki ucuz etin yahnisi yavan (tatsız) olur. 

Kaplanlar Nakliyat Ev Taşıma Fiyatları 

Kayseri evden eve nakliyat Kaplanlar Nakliyat olarak sizlere her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyatlarda sunuyoruz. Bütün taşımacılık hizmetlerimizi profesyonel bir şekilde veriyoruz. Eğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ek olarak bütçeniz kısıtlıysa evden eve nakliyatta uygun fiyat alma adlı yazımızı okuyabilirsiniz. 

Bültenimize Abone Olun
& Güncellemeler Alın

Şimdi Ara